Strony www - Gdańsk

Profesjonalne galerie weselne i ślubne

Galerie weselnych i ślubnych zdjęć

Wykonujemy profesjonalne galerie internetowe zdjęć z wesel, ślubów, urodzin, komunii, chrzcin i innych uroczystości.
Działamy kompleksowo - prześlij nam zdjęcia, a my zajmiemy się resztą.
Krótkie terminy wykonania - u nas nie musisz czekać miesiącami na efekt końcowy.

Weselne i ślubne galerie www

Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na alternatywne sposoby prezentacji zdjęć proponujemy państwu zamieszczenie ich w postaci galerii internetowej.

Dostęp czyli prywatność galerii internetowych

Na życzenie naszych klientów tworzone przez nas galerie mogą być ogólnodostępne dla wszystkich internautów, jak i dostęp do nich może być zabezpieczony hasłem, które będzie zabezpieczało galerię przed dostępem wszystkich użytkownków internetu, którzy go od państwa nie otrzymali.

Wsparcie oraz dalsza opieka

Po wykonaniu zlecenia oferujemy dalszą opiekę nad państwa galerią, w tym wprowadzanie zmian, dodawanie zdjęć itd.

Weselne galerie zdjęć online

Umieszczenie w internecie zdjęć z wesele czy też ślubu powoduje, że są one dostępne dla wszystkich, z którymi chcemy podzielić się naszą radością w tym samym czasie, zabezpieczenie specjalnym hasłem powoduje ich całkowite bezpieczeństwo.

Urodzinowe galerie zdjęć online

Któryś z członków Twojej rodziny czy ze znajomych nie mógł być na zorganizowanych przez Ciebie urodzinach? Nic straconego! Stworzymy dla Ciebie galerię zdjęć z uroczystości urodzinowej oraz udostepnimy ją tym osobom, które wybierzesz.

Własny adres www

Dajemy Tobie do dyspozycji wybór bezpłatnego adresu internetowego znajdującego się pod naszymi domenami lub wybór płatnej własnej domeny np. .pl, .co itp.

Dlaczego własna galeria zdjęć?

Duże platformy internetowe oferujące dodawanie zdjęć nie są w stanie dostarczyć spersonalizowanych rozwiązań w tym zakresie, również względy bezpieczeństwa jak i dostępu do naszych zdjęć jest przez nie różnie realizowany, często również zabezpieczenie ich wymaga od użytkowników zaawansowanej wiedzy w zakresie obsługi danej platformy. Oferowane przez nas własne galerie zdjęć są przeciwieństwem takich rozwiązań. Swoje potrzeby przedstawiasz nam, a my zajmujemy się zleceniem od A do Z.

Co jeszcze?

Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami!