Pozycjonowanie stron

 

Dla większości firm strona internetowa przestała być tylko ich wizytówką,

czyli adresem do dopisania na wizytówce papierowej zostawianej klientowi z prośbą o kontakt.

Obecnie ruch generowany na stronie firmowej przekłada się bezpośrednio na ilość telefonów oraz zapytań ofertowych kierowanych przez zainteresowane osoby ofertą danej firmy.

Ruch na jakim nam zależy czyli ilość użytkowników trafiających na naszą stronę poprzez odesłanie z innej strony www, lub poprzez wyszukanie w wyszukiwarce internetowej nie bierze się z nikąd. Aby strona www mogła zaistnieć w wyszukiwarkach internetowych musi być ona odpowiednio zoptymalizowana, a następnie umiejętnie pozycjonowana. Na polskim jak i zagranicznym rynku wiele firm oferuje pozycjonowanie i szybkie jego efekty - najgorszą rzeczą jaką możemy zafundować naszej stronie www to szybkie niefachowe pozycjonowanie.

 

Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Co z tego, że nasza strona za tydzień "wyskoczy" w wyszukiwarkach bardzo wysoko i wygeneruje nam wysoki ruch na stronie, koncerny, które są właścicielami największych wyszukiwarek inwestują ogromne pieniądze w udoskonalanie swoich narzędzi czyli między innymi w wykrywanie technik, które w nienaturalny sposób "windują" pozycję danej strony w wyszukiwarce. Co się dzieje dalej ze stroną, która zostanie na tym "przyłapana"? Scenariuszy jest wiele, a raczej kar jest wiele, oto niektóre z nich:

- strona spada o kilkadziesiąt miejsc w wyszukiwarce

- strona spada o kilkaset miejsc w wyszukiwarce

- strona zostaje wyrzucona z wyników wyszukiwań

W ten sposób jeśli uwierzymy w błyskawiczny efekt pozycjonowania możemy pożegnać się ze swoją stroną (wtedy już tylko wizytówką) lub czekać nawet do ponad roku na odblokowanie strony przez wyszukiwarkę tracąc przez ten czas na rzecz konkurencji klientów wchodzących nie na naszą stronę, lecz konkurencji.

Oferujemy państwu optymalizację strony www pod kątem wyszukiwarek oraz długofalowe pozycjonowanie, którego efekty nie znikną jeśli zakończymy nasze działania.

Powered by TSGinformatyka- Strony www, Monitoring Wizerunku